Služby

Služby

Nezáleží na tom, zda potřebujete oplotit rodinný dům, sídlo firmy, zabezpečit sportoviště či výrobní areál. Naši zkušení specialisté Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Váš projekt, zpracují pro Vás cenovou nabídku a poradí s výběrem z našeho sortimentu.

Vybrat si u nás můžete z klasického drátěného pletiva, svařovaných sítí i z bezpečnostních plotových panelů. Ke každému typu oplocení dodáváme sloupky a vzpěry, napínací a vázací dráty, různé druhy svorek a příchytek, zastiňovací tkaniny, podhrabové desky a další příslušenství, včetně nářadí pro samotnou montáž. Širokou škálu našich produktů dodáváme z vlastní výroby a dokážeme je tak přizpůsobit Vašemu projektu na míru – vyrábíme atypy plotových branek, vjezdových bran i kompletního oplocení.

Pokud nedisponujete potřebnou odborností nebo kapacitou, zajistíme pro Vás dodávku i kompletní montáž oplocení na klíč. Zakládáme si na individuálním přístupu a smyslu pro detail a to bez ohledu na velikost Vašeho projektu. Dodržujeme dohodnuté termíny i předem stanovenou cenu, poskytujeme kvalitní servis. Pro Váš projekt zajistíme bezproblémový průběh od zaměření až po předání kompletního díla.

Za zkušenosti našich lidí mluví tisíce precizně postavených plotů. Zjistěte, co můžeme udělat právě pro Vás.

Pojďme do toho společně

Napište nám