Menu
Sportoviště

Sportoviště


SPORTOVIŠTĚ

 
Naše firma působí na českém trhu již 20 let. Kromě oplocení soukromých pozemků a průmyslových areálů působíme také v oblasti ochrany veřejného majetku.

Spolupracujeme se sportovními kluby a institucemi, které mají zájem o zabezpečení sportovních areálů, atletických stadionů a víceúčelových hřišť.

Kvalitní oplocení je nezbytnou, ale často podceňovanou součástí těchto sportovišť. Oplocení zvyšuje bezpečnost hráčů a diváků, zamezuje přístupu neoprávněným osobám a zvířatům, zabraňuje znečištění herní plochy dětských hřišť, zlepšuje plynulost hry, prodlužuje životnost moderních umělých povrchů a v neposlední řadě snižuje riziko krádeží a poškození majetku vandaly.

Při volbě vhodného oplocení si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu, od klasických čtyřhranných pletiv, přes lehké svařované sítě Pantanet a Fortinet až po velice kvalitní a oblíbené 2D a 3D nyloforové plotové panely, určené pro vysokou zátěž.

Velmi žádané jsou především panely Nylofor 2D Super od firmy Betafence, jenž svým tvarem bez vodorovných prolisů zaručují větší bezpečnost a snižují pravděpodobnost úrazů.

Samostatnou kapitolou je speciálně vytvořené tenisové pletivo, které se používá pro tenisové kurty či sporty, kde je potřeba zvýšeného oplocení. Tento druh pletiva se prodává v rolích po 18 m, což odpovídá standardním rozměrům tenisového hřiště 18 x 36 m.

Pro vaši představu a inspiraci nabízíme několik referencí od spokojených zákazníků. 


 
Ekostavby Brno
Dřevomonta
Brno Kohoutovice
Kaláb Brno
Tenisové oplocení
Oplocení hřiště


Více referenčních fotografií


Chystáte-li projekt oplocení sportoviště, neváhejte se obrátit na naše specialisty pro více informací. S těmito realizacemi máme bohaté zkušenosti. Individuálně zpracujeme vaše požadavky a nabídneme nejvhodnější řešení.


………………………..
+420 547 231 211
info@oploceni.cz

 

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz