Sportoviště

Sportoviště

Kvalitní oplocení je nezbytnou, a přesto mnohdy podceňovanou součástí sportovních areálů, atletických stadionů a víceúčelových hřišť. Oplocení zvyšuje bezpečnost hráčů i diváků, zlepšuje plynulost hry, prodlužuje životnost moderních umělých povrchů, zabraňuje znečištění herní plochy i dětských hřišť, zamezuje přístupu neoprávněným osobám a zvířatům, a v neposlední řadě snižuje riziko krádeží a poškození majetku vandaly.

Na oplocení se specializujeme již od roku 1997 a kromě zabezpečení soukromých pozemků a průmyslových areálů dlouhodobě působíme také v oblasti ochrany veřejného majetku a sportovišť. Naši zkušení specialisté vždy ochotně poradí a najdou pro Vás ideální řešení při realizaci těchto specifických zakázek.
 
Běžně dodáváme a montujeme klasická čtyřhranná pletiva, lehké svařované sítě i kvalitní 2D a3D plotové panely určené pro vysokou zátěž. Naši partneři, přední výrobci Betafence a Wisniowski, nám dodávají speciální řešení přímo pro sportoviště. Jejich panely bez vodorovných prolisů zaručují vysokou bezpečnost a snižují pravděpodobnost úrazů.

V sortimentu máme také speciálně vytvořené tenisové pletivo, které je ideálním řešením pro tenisové kurty či sportoviště, kde je potřeba zvýšeného oplocení. S ohledem na standardní rozměry tenisového hřiště 18 x 36 m prodáváme tento druh pletiva v rolích po 18 m.

Pro poptávky a dotazy související s Vaším projektem oplocení sportoviště prosím kontaktujte naše rozpočtáře:


Rozpočty, cenové nabídky

+420 547 231 211
rozpocty@oploceni.cz
 
Jak správně poptat oplocení?

 

Ekostavby Brno
Kaláb Brno
Tenisové oplocení
Dřevomonta
Ukázat další realizované zakázky


Zpět na Služby

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz