Poptávka

Poptávka

Oplocení soukromých domů, zahrad, průmyslových areálů, veřejné infrastruktury i objektů se zvýšenou ostrahou se věnujeme již od roku 1997. Každoročně realizujeme téměř tři stovky montáží. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme navrhnout ideální řešení pro Váš projekt, bez ohledu na jeho velikost.

Zjistěte, jak můžeme pomoci právě Vám.
 

DODÁNÍ MATERIÁLU NA STAVBU PLOTU

Máte-li jasnou představu o Vašem plotu a sami si zajistíte montáž, všechny potřebné součásti oplocení si můžete vybrat a nechat dodat z našeho e-shopu. Vybírat můžete ze širokého sortimentu plotových pletiv v pozinkovaném i poplastovaném provedení, svařovaných plotových sítí, svařovaných plotových panelů i specifických druhů oplocení jako jsou chovatelská, lesnická a oborová uzlová pletiva. Dodáváme veškerý potřebný materiál a příslušenství, včetně nářadí pro montáž.

Vyberu si v e-shopu

Pokud si nejste jistí, co všechno pro stavbu plotu potřebujete, kolik máte napočítat sloupků a jaké příslušenství zvolit, zašlete nám poptávku na dodání oplocení. Díky našim specialistům budete mít jistotu, že na nic nezapomenete a hlavně, že vše k sobě bude sedět tak, jak má.
 

Co uvést do poptávky?

 • typ oplocení (např. pletivo, svařovaná síť, svařované panely)
 • parametry oplocení (výška, průměr drátu, velikost oka, povrchová úprava, barva apod.)
 • přibližné rozměry pozemku / délky stran plotu
 • další prvky oplocení (např. jednokřídlé branky, dvoukřídlé brány, podhrabové desky, ostnatý drát, zastínění aj.)
 • místo dodání

Vámi zaslaná poptávka, ve které se dobře zorientujeme, může vypadat například takto:
 
„Prosím o zaslání cenové nabídky na dodávku materiálu pro stavbu plotu. Čtyřhranné pletivo v zelené barvě, výška 1 750 mm. Oplocení ve tvaru „U“, 1x krátká strana 11 m, 2x dlouhá strana cca 25 m. Na kratší straně zahradní branka standardní šířky. Dodání do Brna.“
 
Cenovou nabídku Vám zpracujeme a zašleme do 3-5 pracovních dnů.

 

OPLOCENÍ NA KLÍČ

Pokud si na montáž sami netroufáte, nebo potřebujete atypické řešení, zajistíme Vám kompletní realizaci Vašeho oplocení na klíč. Naši specialisté Vám poradí s výběrem vhodného oplocení, vypracují nezávaznou cenovou nabídku a poskytnou potřebnou podporu. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a zajistíme její bezproblémový průběh. Postaráme se o rychlou realizaci montáže v dohodnutých termínech a cenách. Po dohodě jsme schopni zlikvidovat i Váš starý plot.


Jak správně poptat montáž oplocení?

Abychom byli schopni navrhnout řešení na míru Vašim potřebám, prosíme Vás o poskytnutí všech potřebných informací. Platí, že čím podrobněji Váš projekt popíšete, tím lépe. Určitě nezapomeňte specifikovat:
 
 • typ oplocení (např. pletivo, svařovaná síť, svařované panely)
 • parametry oplocení (výška, průměr drátu, velikost oka, povrchová úprava, barva apod.)
 • přibližné rozměry pozemku / délky stran plotu
 • další prvky oplocení (např. jednokřídlé branky, dvoukřídlé brány, podhrabové desky, ostnatý drát, zastínění...)
 • místo montáže
 • specifické požadavky, doplňující informace k montáži (např. montáž do svahu, atypické řešení, termín)

Vámi zaslaná poptávka, ve které se dobře zorientujeme, může vypadat například takto:
 
„Dobrý den, potřebovali bychom oplocení pro skladový pozemek ve tvaru „L“ v Kuřimi, ideálně pozinkovanými plotovými panely. Délka jedné strany je 16 m, do pravého úhlu navazující druhá strana 25 m. Potřebujeme jednu bránu pro vjezd nákladních vozů, šířka brány alespoň 3,5 m. Výška plotu alespoň 1,8 m, na horní stranu plotu ostnatý drát. Prosím o nacenění varianty s montáží i levnou variantu pouze dodání plotu bez montáže.“

Cenovou nabídku Vám zpracujeme a zašleme do 3-5 pracovních dnů.


Pro více informací, konzultaci nebo nezávaznou cenovou nabídku využijte kontaktní formulář, případně se obraťte přímo na naše rozpočtáře:


Rozpočty, cenové nabídky

+420 547 231 211
rozpocty@oploceni.cz

 

Chci vidět realizované zakázky

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz