O nás

O nás

Náš první plot jsme zákazníkovi dodali v roce 1997. Nebyl to plot, kterým bychom se dnes chlubili, navíc jsme ho málem postavili poloviční. A to, že ho stavěl původní profesí elektrikář, který jen chtěl vyzkoušet motorový vrták zakoupený ve výprodeji, byla vlastně náhoda. Rozhodně byla ale šťastná, protože majitel dnešního Plotového centra, Libor Kopeček, díky ní zjistil, že ho ploty opravdu baví. O tři roky později už jsme realizovali 70 zakázek ročně. S přibývajícími zakázkami a specifickými požadavky zákazníků postupně přicházely cenné zkušenosti a firma přirozeně rostla.

Dnes je Plotové centrum Kopeček významným a stabilním hráčem na českém a slovenském trhu s drátěným oplocením. Mimo centrály v Rajhradě u Brna provozujeme pobočku v Mukařově u Prahy a ve slovenské Žilině. V sortimentu máme tisícovku položek renomovaných dodavatelů i z vlastní výroby. Ta nám umožňuje reagovat na specifické požadavky našich zákazníků – poradíme si s bránami na míru i rozměrovými a barevnými atypy kompletního oplocení.

Za sezonu zvládneme obsloužit víc než 10 000 zákazníků a dodat na tři stovky oplocení na klíč. Naší výrobou a rukama našich montážních dělníků tak každý rok projdou stovky kilometrů pletiva, tisíce sloupků, bran a plotových panelů. Každému projektu věnujeme potřebný čas a pozornost od úvodní schůzky a zaměření, až po předání kompletního díla zákazníkovi. Takto poctivě a se smyslem pro detail realizujeme zakázky pro majitele rodinných a bytových domů a soukromých pozemků, majitele firem a průmyslových areálů, i projekty pro veřejný sektor. Poskytujeme podporu a servis developerům, investorům a architektům, kryjeme záda stavebním firmám i hobby marketům a prodejnám se stavebninami.

Za zkušenosti našich lidí mluví tisíce postavených potů po celé České republice. A mimochodem, ten náš první zmíněný plot z roku 1997 pořád stojí - můžete ho vidět vlevo od dálnice D1 na 220. kilometru.
 

 

Prohlédněte si naši práci

Pojďme do toho společně

Napište nám