Specifické oplocení

Specifické oplocení

REFERENCE - Specifické oplocení


S oplocením letišť, vojenských prostor, věznic a dalších objektů s nutností zvýšené ochrany máme dlouholeté zkušenosti. Naši lidé se umí pohybovat v přísně monitorovaných zónách letišť (SRA) a znají pravidla a specifika těchto zakázek. Pro oplocení objektů se zvýšenou ochranou lze použít klasická čtyřhranná pletiva a svařované plotové sítě, nicméně velmi doporučujeme využití kvalitních 2D a 3D svařovaných plotových panelů, které lze navíc kombinovat s podhrabovými deskami a na horní straně je možné je osadit ostnatými dráty nebo žiletkovou páskou.

Ke všem druhům oplocení montujeme kompatibilní jednokřídlé, dvojkřídlé a pojezdové brány, které lze instalovat ve variantě pro manuální otevírání i s automatickým pohonem. Náš partner, belgická firma LOCINOX, nám k bránám dodává bezpečnostní průmyslové zámky špičkové kvality.

Dalšími specifickými zakázkami jsou oplocení hospodářských pozemků, pastvin pro hospodářská zvířata nebo výběhů pro domácí zvířata. Zde je možné využít klasické čtyřhranné pletivo i uzlová lesnická a ohradová pletiva, která mají nízkou pořizovací cenu.

Chci poslat poptávku

 

Výběr ze zakázek - oplocení objektů se zvýšenou ochranou

 

Zpět na Reference

Pojďme do toho společně

Napište nám