Prodejci

Prodejci

Vlastníte či provozujete obchod se stavebními materiály, centrum pro dům a zahradu nebo hobby prodejnu? Nabízíme Vám kompletní doplnění sortimentu pletiv, plotů a oplocení. V závislosti na Vašem odběru Vám nabídneme odpovídající cenovou hladinu.

K dispozici máme široký sortiment plotových pletiv v pozinkovaném i poplastovaném provedení, svařovaných plotových sítí, svařovaných plotových panelů i specifických druhů oplocení jako jsou chovatelská, lesnická, oborová či uzlová pletiva. Dodáváme plotové sloupky a vzpěry, podhrabové desky, vázací a napínací dráty, napínáky a další materiál a příslušenství pro ploty a oplocení, včetně nářadí pro montáž. Nedílnou součástí naší nabídky jsou branky, křídlové brány a automatické i manuální posuvné brány.
 
Část sortimentu dodáváme z naší vlastní výroby – disponujeme pletárnou pletiva s kapacitou výroby 4000 m2 za směnu, lakovací linkou, zámečnickými dílnami pro výrobu atypických bran, branek a komponentů k různým plotovým systémům, a tabulovým laserem pro řezání ocelí a gravírování.

Jsme certifikovaným prodejcem kvalitních plotových systémů firmy WISNIOWSKI a zámků a kování značky LOCINOX.

Pro více informací a dotazy ohledně spolupráce prosím kontaktujte manažerku obchodu:


Radka Čermáková

+420 547 231 211
+420 721 522 859
cermakova@oploceni.cz

 
Ukázat další referenční fotky


Zpět na Služby

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz