Obce a města

Obce a města

Mezi naše spokojené zákazníky se v posledních letech připojilo mnoho obcí a měst. Této spolupráce si velmi vážíme a k realizaci veřejných zakázek přistupujeme s maximální zodpovědností.

Pravidelně se účastníme výběrových řízení na zakázky malého i velkého rozsahu. Našim partnerům garantujeme bezproblémový průběh zakázky od zaměření až po předání kompletního díla. Důraz klademe na zajištění požadované kvality, dodržení termínů i smluvené ceny. Úspěšnou realizaci našich zakázek na vyžádání doložíme referenčními listy.

Veřejné zakázky jsou různorodé, zpravidla se v nich ale opakují dva spojovací prvky – prevence a bezpečí. Z tohoto pohledu jsou našimi častými projekty dětská hřiště, kde vhodné oplocení poskytuje uzavíratelnou čistou herní plochu, brání neomezenému pohybu psů a bezpečně odděluje hrající si děti od silnic a okolního prostředí. Zkušenosti máme také s realizacemi výběhů pro psy, oplocení herních prvků ve vnitroblocích, skateparků, tenisových kurtů, sportovišť a volnočasových areálů, jezírek, venkovních koupališť, hřbitovů nebo parkovišť.
 
V našem sortimentu máme širokou škálu oplocení, ze které si vyberou i nároční zákazníci. Jako výrobce řady produktů jsme schopni pružně reagovat i na atypické požadavky – díky vlastní zámečnické výrobě a lakovně dodáme netypové rozměry, barvy nebo povrchovou úpravu dle přání zákazníka.

Naši zkušení specialisté mají za sebou stovky realizovaných zakázek. Vždy Vám ochotně poradí ohledně vhodnosti Vámi zvoleného oplocení, nabídnou možné alternativy a zdarma připraví cenovou nabídku.

Pro více informací, konzultaci či nezávaznou cenovou nabídku se prosím obraťte na naše rozpočtáře:


Rozpočty, cenové nabídky

+420 547 231 211
rozpocty@oploceni.cz

Jak správně poptat oplocení?

 

MŠ Hrušovany
oplocení Kohoutovice
MŠ Rybníček
MŠ Běloruská Brno
Výběh pro psy Bohunice
MŠ Běloruská
MŠ Rybníček
Obec Mokrá
Hřiště Brno
Ukázat další realizované zakázkyMobilní oplocení

Potřebujete-li krátkodobě zabezpečit objekt nebo zajistit bezpečnost při konání sportovní či společenské akce, využijte efektivní řešení prostřednictvím dočasného mobilního oplocení.

Mobilní panely jsou vhodné na ohrazení stavenišť, průmyslových ploch a míst, kde se pořádají kulturní a sportovní akce. Provizorní panely slouží jako ochrana proti krádeži a vandalismu a zabraňují vstupu dětí a neoprávněných osob na nebezpečná místa. Umožňují také vytvářet přístupové koridory pro návštěvníky společenských akcí a usměrňují jejich pohyb.

Při opakovaném využití pro pravidelné akce se vyplatí namísto pronájmu pořídit vlastní mobilní systém. V našem sortimentu máme k dispozici cenově dostupné pozinkované panely, betonové a plastbetonové podstavce, spojovací prvky a další příslušenství.

Chci mobilní oplocení

Zpět na Služby

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz