Průmyslové oplocení

Průmyslové oplocení

Potřebujete oplotit průmyslový areál, skladové prostory, sídlo firmy, nebo zajistit bezpečnost a vnitřní uspořádání výrobních prostor? Dodáme Vám řešení, které je funkční, poskytne odpovídající ochranu a bude respektovat specifické potřeby daného objektu.

Na oplocení se specializujeme již od roku 1997. Naši odborníci mají za sebou tisíce realizovaných zakázek, dokáží tak navrhnout moderní a funkční řešení a poradit Vám s vhodností vybraných prvků oplocení pro různé druhy objektů. Cenovou kalkulaci Vám připravíme zdarma, poskytujeme následný servis. Pro Váš projekt Vám dodáme potřebný materiál včetně souvisejícího příslušenství.
 
Širokou škálu produktů dodáváme z vlastní výroby - dokážeme je tak přizpůsobit Vašemu projektu na míru. Vyrábíme atypy jednokřídlých branek, dvoukřídlých a pojezdových bran i kompletního oplocení. Díky vlastní lakovně jsme schopni přizpůsobit povrchovou úpravu i barvu oplocení Vašemu přání a standardům Vaší značky.

Pokud nedisponujete potřebnou odborností nebo kapacitou, dodáme Vám kompletní realizaci oplocení na klíč. Zajistíme bezproblémový průběh zakázky od zaměření až po předání kompletního díla, dodržíme smluvené termíny i cenu.
 
Pro poptávky, konzultaci nebo nezávaznou cenovou nabídku se prosím obraťte na naše rozpočtáře:


Rozpočty, cenové nabídky

+420 547 231 211
rozpocty@oploceni.cz

Jak správně poptat oplocení?

 

Pozemstav Prostějov
Ukázat další realizované zakázky 


Zpět na Služby

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz