Menu
Letiště a vojenské objekty

Letiště a vojenské objekty


Připravujete-li specifickou zakázku, jako oplocení letiště, věznice nebo vojenského prostoru, neváhejte se na nás obrátit.
S realizací oplocení v místech, kde je třeba zvýšené ochrany, máme bohaté zkušenosti. Svým klientům poskytujeme kompletní servis.

Pravidelně se zajímáme o veřejné zakázky, účastníme se výběrových řízení a získané zakázky plníme s maximální zodpovědností. Z realizovaných projektů můžeme doložit řadu referenčních listů.


Referenční fotografie Oplocení pro letiště

Jedním z nejdůležitějších zájmů letecké dopravy je zajistit co nejvyšší možné bezpečnostní normy. Zásadním krokem je tedy účinně, spolehlivě a trvale zabezpečit perimetr letiště. Pro provoz letiště je žádoucí, aby se zamezilo vstupu zvířat, která by mohla omezovat letadla a aby se zabránilo vstupu neoprávněným osobám.

Oplocení letiště, ať už vnitrostátního nebo mezinárodního, musí splňovat dané předpisy. Hledáte-li oporu v zákoně, můžete nahlédnout do českého Zákona o civilním letectví, který obsahuje letecké předpisy, které jsou v souladu s příslušnými mezinárodními smlouvami ICIAO (International Civil Aviation Organization).

 odkaz - Letecký předpis L14 vydaný Úřadem pro civilní letectví, Hlava 9.


V ČR je k dnešnímu dni 91 letišť, z toho 5 je mezinárodně veřejných – Letiště Václava Havla Praha, Karlovy Vary, Pardubice, Brno-Tuřany a letiště Leoše Janáčka v Ostravě. Na tyto letiště se vztahují přísná opatření a dle zákona musí být oplocena. Jsou pro nás vnější hranicí schengenského prostoru.Oplocení pro vojenské objekty, věznice a strategické objekty

V případech objektů strategického významu jsou případné škody v nezajištěném areálu nesrovnatelné s investicemi do kvalitní perimetrické ochrany.

Na oplocení letiště, věznice či vojenského objektu doporučujeme svařované 3D panel. Jejich konstrukce je navržena tak, odolala běžným způsobům neoprávněného vniknutí. Tuhost plotových dílců je dána především horizontálními prolisy a zesíleným průměrem drátu. Ostny v horní části zabraňují snadnému překonání plotu. Pro zvýšenou ochranu doporučujeme použití ostnatých a žiletkových drátů. Stejně tak vám profesionálně oplotíme i objekty jako jsou elektrické rozvodny a další.

Kontaktní osoba:

Ladislav Pinďák
rozpočty, realizace projektů

+420 547 231 767
+420 602 606 419
rozpočty@plotovecentrum.cz

 

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz