Stavební firmy

Stavební firmy

Nezáleží na tom, zda jste renomovaná stavební firma nebo menší živnostník. Bez ohledu na velikost Vašich zakázek Vám garantujeme individuální přístup, podporu a zázemí stabilní a prosperující společnosti, která se specializuje na oplocení již od roku 1997.

Naši zkušení specialisté Vám ochotně poradí s výběrem nového sortimentu, zpracují pro Vás cenové nabídky a poskytnou odborné poradenství v oblasti výstavby oplocení.

Vybrat si u nás můžete z klasického drátěného pletiva, svařovaných sítí i z bezpečnostních plotových panelů, na které se specializujeme. Ploty a oplocení máme skladem v několika výškách, s povrchovou úpravou pozinkováním či poplastováním. Ke každému typu zahradního i průmyslového plotu nabízíme veškeré příslušenství, jako jsou sloupky a vzpěry, napínací a vázací dráty, různé druhy svorek a příchytek, zastiňovací tkaniny, podhrabové desky i nářadí pro samotnou montáž. Nedílnou součástí naší nabídky je široký výběr plotových branek a vjezdových bran.
 
Registrujte se u nás a staňte se naším partnerem. Budete tak mít možnost zajistit si spolehlivé dodání materiálu, jednotlivých komponentů nebo kompletního řešení oplocení a plotů za bezkonkurenční ceny. V závislosti na objemu odebraného zboží Vám nabídneme odpovídající cenovou hladinu, zvýhodněné paletové a kamionové odběry a poskytneme Vám obratový bonus. Platební a přepravní podmínky přizpůsobíme Vašim potřebám.

Pro více informací o možnostech spolupráce prosím kontaktujte manažerku obchodu:


Radka Čermáková

+420 547 231 211
+420 721 522 859
cermakova@oploceni.cz
 
Ukázat další realizované zakázky


Mobilní oplocení

Potřebujete-li krátkodobě zabezpečit objekt nebo staveniště, využijte efektivní řešení prostřednictvím dočasného mobilního oplocení. Provizorní panely zajistí ochranu proti krádeži a vandalismu a zabrání vstupu dětí a neoprávněných osob na nebezpečná místa.

Při opakovaném využití na stavbách či pravidelných akcích se vyplatí namísto pronájmu pořídit vlastní mobilní systém. V našem sortimentu máme k dispozici cenově dostupné pozinkované panely, betonové a plastbetonové podstavce, spojovací prvky a další příslušenství.

Chci mobilní oplocení


Zpět na Služby

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz