Realizace oplocení: Požární nádrž v Biskoupkách

07. 10. 2020

Pomáháme s oplocením nejen u rodinných domů či komerčních budov. Nedávno jsme oplocovali také požární nádrž v malé vesnici Biskoupky. Použili jsme svařované plotové panely BRAVO 3D s vodorovným prolisem a sloupky BRAVO 60 × 60 mm. Plotové dílce i jeklové sloupky jsou žárově pozinkované. Panely jsou uchycené na sloupky pomocí plastových příchytek 3D. Sloupky jsou ukotveny na patkách do podkladu. Ke vstupu slouží pozinkovaná branka BRAVO 3D, která je osazena kvalitním kováním LOCINOX (panty, průmyslový zámek s mechanismem z nerezové oceli, doraz).

Reagujeme na individuální požadavky

Panely BRAVO 3D jsou bezpečnostním oplocením, mají horní hranu zakončenou ostny. V tomto případě jsme ale panely otočili ostny směrem dolů. Plot totiž není vysoký, a tak otočením ostnů dolů zabráníme nechtěnému zranění např. okolo pobíhajících dětí.
Kdo je pozorný, neunikne mu detail patky, kde je vidět, že se nejdřív osadil plot na chemií zabudované závitovky (matice zespodu, matice shora) a až následně se pod ním dodělaly patky.

Víme, že i detaily dělají výsledný dojem, a tak matice u patek mají okrasné krytky. Také jsou u branky patky osazené směrem ven, aby nebránily v průchodu/průjezdu. U této realizace se jedná spíše o „něco navíc”, ale například při montáži oplocení v halách a skladech klademe velký důraz na to, aby mohla být celá plocha mezi sloupky využitá pro průjezd skladovací techniky.  


 


Zpět na výpis novinek

Pojďme do toho společně

Napište nám