Investoři, developeři, architekti

Investoři, developeři, architekti

Plánujete výstavbu bytových domů, administrativního centra, sportovních areálů nebo průmyslových objektů? Působíte v oblasti zahradního designu, navrhujete stavby včetně úpravy okolních pozemků, projektujete zahrady na klíč? Rádi se staneme partnerem pro úspěšnou realizaci Vašich velkých i menších projektů.

Na oplocení se specializujeme již od roku 1997. Na českém trhu máme stabilní postavení, partnerům poskytujeme kvalitní servis i zázemí. Pro Vaše projekty zajistíme požadovanou kvalitu, dodržíme termíny realizací i dohodnutou cenu. Pravidelně se vzděláváme a školíme v nových technologiích, inovujeme naše produkty. Dokážeme navrhnout moderní a funkční řešení a poradit s vhodností vybraných prvků oplocení pro různé druhy objektů.
 
Většinu produktů máme skladem, garantujeme proto svižné dodání a dodržení smluvených termínů. Pro Vaše projekty zajistíme požadovanou kvalitu, dodržíme smluvenou cenu. Širokou škálu našich produktů dodáváme z vlastní výroby a dokážeme je tak přizpůsobit Vašemu projektu na míru – vyrábíme atypy branek, bran i kompletního oplocení.

Samozřejmostí jsou cenové kalkulace zdarma, odborné poradenství, zaměření, montáž i následný servis. Disponujeme širokou sítí zkušených montážníků, na jejichž práci dáváme maximální možnou záruku. Zkušenosti našich specialistů dokládají tisíce precizně zrealizovaných zakázek

Díky třem provozovnám – v Mukařově u Prahy, v Rajhradě u Brna a v Žilině – garantujeme dosažitelnost našich služeb a operativní řešení Vašich požadavků v České republice i na Slovensku.

Pro Vaše dotazy k možnostem spolupráce se prosím obraťte na naše rozpočtáře:


Rozpočty, cenové nabídky

+420 547 231 211
rozpocty@oploceni.cz

 

Ukázat další realizované zakázky


Zpět na Služby

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz