Investoři a developeři

Investoři a developeři

Plánujete výstavbu bytových domů, administrativního centra, sportovních areálů nebo průmyslových objektů? Rádi se staneme partnerem pro úspěšnou realizaci Vašich projektů.

Na oplocení se specializujeme již od roku 1997. Na českém trhu máme stabilní postavení, partnerům poskytujeme kvalitní servis i zázemí. Pravidelně se vzděláváme a školíme v nových technologiích, inovujeme naše produkty. Dokážeme navrhnout moderní a funkční řešení a poradit s vhodností vybraných prvků oplocení pro různé druhy objektů.
 
Většinu produktů máme skladem, garantujeme proto svižné dodání a dodržení smluvených termínů. Pro Vaše projekty zajistíme požadovanou kvalitu, dodržíme smluvenou cenu. Širokou škálu našich produktů dodáváme z vlastní výroby a dokážeme je tak přizpůsobit Vašemu projektu na míru – vyrábíme atypy branek, bran i kompletního oplocení.

Samozřejmostí jsou cenové kalkulace zdarma, odborné poradenství, zaměření, montáž i následný servis. Disponujeme širokou sítí zkušených montážníků, na jejichž práci dáváme maximální možnou záruku.

Díky třem pobočkám – v Mukařově u Prahy, v Rajhradě u Brna a v Žilině – garantujeme dosažitelnost našich služeb a operativní řešení Vašich požadavků v České republice i na Slovensku.

Pro Vaše dotazy k možnostem spolupráce se prosím obraťte na našeho rozpočtáře:


Jan Kuchynka

+420 547 231 211
+420 602 606 419
rozpocty@oploceni.cz

 

Hotel Thermal Mušov
Stavos Slatina
Stavos Slatina
Pozemstav Prostějov
Unistav Jeseník
Ukázat další realizované zakázky 
 

Pojďme do toho společně

Vyplňte formulář s dotazem či poptávkou níže, nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Jméno a příjmení (*)

E-mail (*)

Subjekt (*)

Dotaz